فروش دستگاه های فست فود

فروش تجهیزات فست فود و رستوران در دلف فست فود

 

گروه دلف فست فود ارایه کننده کلیه دستگاه ها و تجهیزات خط تولید پیتزا ، کنتاکی و ساندویچ می باشد.

 • تجهیزات فست فود
 • دستگاههای فست فود
 • خط پیتزا
 • خط کنتاکی
 • انواع فر پیتزا (گردان و ریلی)
 • انواع دستگاه کنتاکی(هنی پنی ، یونیک)
 • انواع سرخکن خارجی ( دین، امپریال، بیکرز)
 • فر ساندویچ روغنی وذغالی
 • تاپینگ پیتزا
 • یخچال فریزر
 • خمیرگیر
 • خمیر پهن کن
 • انواع دیسپلی
 • انواع پودر کنتاکی و پیتزا
 • پودر کنتاکیkfc
 • مرینیت نرمال
 • مرینیت اسپایسی
 • روکش نرمال
 • روکش اسپایسی
 • مرینیت استریپس
 • پودر خمیر پیتزا
 • چرا برای خرید تجهیزات آشپزخانه  صنعتی،گروه دلف را انتخاب کنیم؟ 
   تمام تجهیزات آشپزخانه صنعتی، کارآیی و دستورالعمل های مخصوص خود را دارند، که بهره مندی رستوران ها، فست فودها، هتل ها و دیگر اماکن صنعتی مربوطه از تجهیزات متنوع این فروشگاه، سبب حفظ کیفیت و افزایش بهداشت محصولاتتان می شود.  
  در واقع تمام دستگاه ها و تجهيزات آشپزخانه ای گروه دلف، به دلیل بالا بودن راندمان کاری آن ها، بهره وری را به حداکثر می رسانند. 
   با تهیه تجهیزات آشپزخانه ای خود از ما، باعث افزایش سرعت عمل و کیفیت محصولات خود در آماده سازی و ارائه آن ها شوید.  
   همچنین با بهره مندی از دستگاه های فست فودمطرح خارجی، محصولات شما به یک برند محبوب و خاص تبدیل می شوند.
    نحوه چیدمان تجهیزات آشپزخانه ای در رستوران ها، کافی شاپ ها و فست فودها بسیار اهمیت دارد. 
   زمانی که به طراحی و چگونگی چیدمان تجهیزات آشپزخانه صنعتی می اندیشیم، عوامل مهمی را باید در طراحی نقشه ی چیدمان تجهیزات آشپزخانه صنعتی مد نظر قرار دهیم.  
   با توجه به بازار رقابتی که در این مشاغل ظاهر شده است، هر روزه بر تعداد فست فودها و رستوران ها افزوده می شود، که همین امر نیاز مبرم آگاهی کامل صاحبان رستوران های صنعتی نسبت به تمام جزییات دخیل در موفقیت رستوران ها، کافی شاپ ها و رستوران ها را آشکار می سازد.  
   صاحبان رستوران ها، فست فودها و کافه ها می بایست از تمام جزییات و عوامل موفقیت کسب و کارشان مطلع باشند، و از تمام فرآیندها برای پیشرفت و بالا بردن کیفیت مواد غذایی و محصولاتشان استفاده نمایند، تا بتوانند سود و درآمد بیشتری را کسب کنند
 • گروه دلف در زمینه واردات، صادرات، عرضه و فروش ماشین آلات و تجهیزات صنعتی، با داشتن حدود 28 سال تجربه در این حوزه، فعالیت می کند. برای راه اندازی رستوران، فست فود، کافی شاپ و فروشگاه یا هایپر مارکت، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی صنعتی بسیار متنوعی در بازارها، برای مشتریان قرار می شوند، که افراد باید بابد با در نظر گرفتن نیاز خود و کیفیت محصولات، تجهیزات صنعتی خود را تهیه نمایند.
  گروه دلف یکی از ارائه دهندگان بهترین برندهای تجهیزات صنعتی در بازارهای داخلی و خارجی می باشد؛ از جمله برندهایی که توسط گروه دلف در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شوند، عبارتند از: برند هنی پنی، LA Cimball، الکترولوکس، فرای مستر، MBM و Lotus.
   
  لیست محصولات قابل ارائه در فروشگاه دلف عبارتند از: تجهیزات آماده سازی، تجهیزات فست فود، تجهیزات رستوران، تجهیزات کافی شاپ، تجهیزات آبمیوه و بستنی، تجهیزات برودتی، لوازم جانبی، تجهیزات بسته بندی، ظروف آشپزخانه های صنعتی، تجهیزات شست و شو، تجهیزات توزیع، تجهیزات پخت، تجهیزات نگهداری، تجهیزات فروشگاهی، تجهیزات هتل و میز و صندلی. در ضمن تجهیزات آشپزخانه صنعتی مورد نیاز سازمان شما، به طور مشخص و دقیق توسط مشاوران گروه دلف، بررسی و مشخص می گردد. بر اساس اهداف و نیاز شما در راه اندازی آشپزخانه های صنعتی و فروشگاه ها، ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز، تعیین می شوند.
  یکی از ویژگی های مهم گروه دلف در ارائه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی (رستوران ها، فست فودها، کافی شاپ ها و تریاها)، توجه به انتظارات و نیازهای مشتریان می باشد. در واقع این شرکت، به سطح قابل قبولی در برآورده کردن نیازها دست یافته است، و مهمتر از آن، در ارائه بهترین کیفیت، متعهد و کوشا می باشد. گروه صنعتی دلف، فعالیت خود را در واردات، صادرات و فروش تجهیزات صنعتی در بازارهای داخلی، مطابق با انتظارات مشتریان، ارزش ها، چشم اندازها، اهداف، استراتژی ها و برنامه ها، جهت گيري می نماید. بر خلاف برخی از برندهایی که در بازار رایج هستند و در بازارهای بین الملل شناخته نشده اند و توسط برخی از بازرگانان داخلی، بدون توجه به کیفیت و نیاز مشتری با هدف فروش با کمترین قیمت ممکن وارد می شوند
  تجهیزات آشپزخانه های صنعتی:
  اگر شما در فکر راه اندازی رستوران، فست فود، کافی شاپ، هتل و صنایع وابسته مشابه می باشید، برای داشتن کسب و کاری موفق و فعال، باید در قدم اول در انتخاب بهترین تجهیزات و ماشین آلات صنعتی دقت داشته باشید، تا بتوانید خدمات با کیفیت و بی نظیر ارائه دهید. بدون شک داشتن اطلاعات کامل و دقیق در مورد نوع تجهیزات مورد استفاده در آشپزخانه های صنعتی، کمک قابل توجهی به بهینه سازی هزینه ها می نماید. کارشناسان گروه دلف، با تجربه ی بالای خود در راه اندازی آشپزخانه های صنعتی، بهترین مشاوره را در انتخاب بهترین تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، ارائه می دهند. راه اندازی آشپزخانه های صنعتی در رستوران ها، هتل ها و کافی شاپ ها، با بهره گیری از تجهیزات مدرن و با بهترین کیفیت، از آن جهت که کیفیت همیشه حرف اول را می زند، خیلی فراتر از صرفا ارائه غذا یا خدمات به مشتریان می باشد. در واقع شما باید مسئولیت پذیری اقتصادی داشته باشید، و علاوه بر محصول خود، باید به ماشین آلات و تجهیزات صنعتی با کیفیت و درجه یک نیز توجه داشته باشید.
  زمانی که شما قصد دارید یک آشپزخانه صنعتی موفق راه اندازی نمایید، با چالش های مختلفی روبه رو می شوید. به این نکته توجه کنید که هدف شما از راه اندازی آشپزخانه های صنعتی، درآمدزایی و سودآور بودن آن می باشد. در نتیجه به طور آگاهانه باید تمام موارد را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار داده، و به طور دقیق، آن چیزی که نیاز دارید را تهیه نمایید، و به سوی شروع کسب و کارتان بروید. هنگامی که شما از ابتدای شروع کسب و کار خود، به درستی قدم بردارید، می توانید کسب و کار موفقی داشته باشید.
  هیچ چیز نمی تواند مانند ارائه خدمات صحیح و درست به مشتریان باشد؛ زیرا این موضوع ارتباط مستقیمی به بازگشت مجدد مشتریان به رستوران، فست فود و فروشگاه شما دارد، و ارائه خدمات با کیفیت و مناسب، باعث جلب رضایت مشتریان قدیمی و همچنین افزایش مشتریان جدید می شود.
   
  انواع محصولات تجهیزات آشپزخانه های صنعتی
  تجهیزات هتل ها: تجهیزات کافی شاپ هتل، تجهیزات فست فود هتل، تجهیزات رستوران هتل، تجهیزات پخت، تجهیزات برودتی، تجهیزات نظافتی، تجهیزات نگهداری، تجهیزات میز و صندلی و...
  تجهیزات رستوران ها: تجهیزات پخت، تجهیزات برودتی، ظروف آشپزخانه ای، تجهیزات بسته بندی، تجهیزات توزیع، تجهیزات نگهداریتجهیزات فست فودها: تجهیزات برودتی، ظروف آشپزخانه ای، تجهیزات پخت، تجهیزات نگهداری، میز و صندلی، تجهیزات نظافتی و... 
  تجهیزات کافی شاپ ها و تریا: ماشین اسپرسو، تجهیزات آبمیوه گیری، انواع مخلوط کن، آسیاب قهوه، تجهیزات آبمیوه و بستنی، تجهیزات نظافتی و میز و صندلی و ..
   
  تجهیزات فروشگاه ها:
  مجهز کردن فروشگاه های کوچک و بزرگ با تجهیزات صنعتی با کیفیت و با دوام، یک طرح تجاری موفق به حساب می آید. امروزه طراحی داخلی فروشگاه ها، سوپر مارکت ها و هایپر مارکت ها، از نحوه ی قرار گرفتن محصولات در قفسه ها، نحوه چیدمان داخلی یخچال ها و فریزرها، سبدهای خرید و میز فروشگاهی، همه و همه نقش مهمی در ترغیب مشتری به خرید کالاهای عرضه شده، ایفا می کند.
  گروه دلف با ارائه بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات فروشگاهی، رضایت مشتریان را در طول این سال ها، از آن خود کرده است.
  انواع محصولات فروشگاهی: قفسه ها، تجهیزات برودتی، سبدهای خرید، میز فروشگاهی، تجهیزات نظافتی و...
  همانطور که مشخص است گستردگی بسیار زیاد تجهیزات آشپزخانه های صنعتی دلف، در ابتدای کار موجب سردرگمی افراد می شود، با بهره گیری از مشاوران مجرب و متخصص دلف، می توانید بهترین انتخاب را در خریداری تجهیزات آشپزخانه های صنعتی داشته باشید
   
  در راه اندازی آشپزخانه های صنعتی، تریاها و فروشگاه ها، به مراحل زیر توجه نمایید:
  قبل از هرگونه طراحی و برنامه ریزی، در ابتدا فهرستی از غذاها، محصولات و خدماتی که قصد دارید ارائه دهید، تهیه کنید؛ با توجه به این اقدام، مراحل بعد تعیین می شود؛ زیرا تا زمانی که نوع خدمات مشخص نشود، نوع تجهیزات نیز مشخص نمی شوند.
   
  پس از اینکه نوع خدمات مد نظر خود را مشخص کردید، به طور دقیق تجهیزات صنعتی مورد نیاز را تعیین کنید. همچنین می توانید از مشاوره با کارکنان و کارشناسان تیم دلف نیز، بهره مند شوید. با انتخاب بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی، کسب و کار خود را، از مقدماتی به پیشرفته تبدیل کنید؛ هرچه محصولات و کیفیت خدمات شما بیشتر باشد، مشتریان بیشتری به سوی شما جذب خواهند شد و کسب و کار شما رونق بهتر و بیشتری می گیرد.
   
  شما با استفاده از تجهیزات آشپزخانه های با کیفیت، مدرن و شیک، علاوه بر اینکه می توانید توجه مشتری را به خود جلب نمایید، در کنار آن نیز می توانید طراحی و دیزاین محیط خود را شیک تر و زیباتر کنید. همچنین در نظر داشته باشید، لوازم و تجهیزات صنعتی، زمانی بهتر دیده می شوند و به کار می آیند، که با چیدمانی مناسب قرار بگیرند. 
  همیشه این موضوع را در نظر داشته باشید که امروزه با صنعتی تر شدن فعالیت ها، یکی از عوامل بسیار مهم موفقیت در کسب و کارهایی مانند رستوران داری، یا هتل داری و... را می توان داشتن تجهیزات صنعتی با کیفیت عنوان کرد. ایمنی، کارایی، سهولت استفاده و ویژگی های بهداشتی از جمله: ضد زنگ بودن، سهولت پاکیزه سازی، روغن زدایی و...، در اولویت معیارهای خرید تجهیزات آشپزخانه ای شما قرار دارند. 
   
  گروه دلف، با برخورداری از برترین کیفیت، ایمنی، کارایی، سهولت استفاده و ویژگی های بهداشتی و...، در تمامی این سال ها به اولین انتخاب در بازارهای داخلی و خارجی، تبدیل شده است.
  با توجه به اینکه علم و تکنولوژی در زمینه طراحی و تولید تجهیزات آشپزخانه ای به سرعت در حال رشد و توسعه است، گروه دلف نیز، با همان سرعت، جدیدترین و با کیفیت ترین برندها را از معتبرترین بازارهای خارجی، که از علم و فناوری های نوین بهره مند بوده، و از مزایای کمی و کیفی مهندسی، در راستای رقابت با بازارهای داخلی و خارجی برخوردار است، وارد می نماید
برچسب ها

تماس با ما

گروه دلف فست فود آمادگی خود را جهت فروش دستگاه های فست فود و ارایه آموزش و تزئین دکوراسیون فست فودها و کافی شاپ ها اعلام میدارد.لذا از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

تلفن همراه: 09126582417 - مهندس رضوی

خيلي دور خيلي نزديك در دسترس
ایمیل :  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
            این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

telegram-logo-13

 

گالری تصاویر

dolf (10)

dolf (10)

dolf (11)

dolf (11)

dolf (7)

dolf (7)

dolf (8)

dolf (8)

dolf (9)

dolf (9)

fastfood8

fastfood8