راه اندازی فست فود

راه اندازی فست فود

 

جهت راه اندازی فست فود ابتدا محل مناسب فست فود خود را انتخاب کرده و با ما در میان بگذارید محل شما باید از لحاظ وسعت و تردد و محل پارک خودرو مناسب باشد . شما باید دستگاههای مورد نیاز خود را از نزدیک مشاهده کرده وجهت خرید آنها حتما مشورت کنید آشپزخانه های صنعتی دارای شرایطی هستند که اگر آن شرایط را در نظر نگیرید متحمل ضررهایی خواهید شد که جبران آن از لحاظ ایمنی و مالی بسیار سنگین است. دکور فست فود باید از هر لحاظ مثل ترکیب رنگها و عکسها و قسمت تحویل غذا وصندوق و میز و صندلی مناسب باشد. بعد از خرید مناسب دستگاه ها و قرار دادن آنها در محل مناسب آشپزخانه از روی نقشه و پلان صورت میگیرد. بعد از آن نوبت آموزش پخت با بهترین کیفیت نسبت به منوی روز می باشد که شرط ماندگاری مشتری ثابت برای شماست .راه اندازی فست فود در درجه اول دکور و دوم کیفیت غذای آن است که باعث جذب مشتری می شود.

✅ در یک نگاه کلی، مشتریان شما برای انتخاب رستوران، کافی شاپ و فست فودتان، هرگز نباید با مشکل رو به رو شده و به دردسر بیفتند؛ بلکه آن ها باید از همه جهت آسایش و امنیت کاملی داشته باشند.

اگر شما در فکر راه و اندازی یک آشپزخانه صنعتی از نوع فست فود، رستوران و کافی شاپ هستید، یکی از مهمترین و اساسی ترین موضوعاتی که باید به آن بپردازید، انتخاب و خرید تجهیزات مناسب، با کیفیت بالا و مدرن می باشد. زیرا تجهیزات در نوع کیفیت پخت غذا تأثیر مستقیم دارد. اما صرفا تهیه تجهیزات حرفه ای و با کیفیت نمی تواند 100 در صد کار را در جذب مشتریان انجام دهد. آنچه قصد گفتنش را در این مقاله داریم اهمیت نحوه ی چیدمان تجهیزات آشپزخانه های رستوران ها، کافی شاپ ها و فست فود ها می باشد.

اگر تاکنون کافی‌شاپ، رستوران و فست فود خود را افتتاح نکرده‌اید، در مورد انتخاب مکان و موقعیت آن بسیار دقت کنید. مکان رستوران ها، کافی‌شاپ ها و فست فودها، یکی از مهمترین فاکتورهایی است که ممکن است با یک انتخاب اشتباه، به شکست کسب و کار شما منتهی شود. انتخاب مکان مناسب برای احداث و راه اندازی یک فست فود، کافی شاپ و رستوران باید به صورت دقیق و مؤثر مورد بررسی قرار گیرد. ما در این مقاله قصد داریم تا تکنیک هایی که شما لازم است برای بهبود عملکرد خودتان در زمان طراحی اشپزخانه صنعتی بدان آگاهی داشته باشید، ارائه دهیم.
در یک نگاه کلی مشتریان شما برای انتخاب رستوران، کافی شاپ و فست فودتان، هرگز نباید با مشکل رو برو شده و به دردسر بیفتند؛ بلکه آن ها باید از همه جهت آسایش و امنیت کاملی داشته باشند.

 

تماس با ما

گروه دلف فست فود آمادگی خود را جهت فروش دستگاه های فست فود و ارایه آموزش و تزئین دکوراسیون فست فودها و کافی شاپ ها اعلام میدارد.لذا از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

تلفن همراه: 09126582417 - مهندس رضوی

خيلي دور خيلي نزديك در دسترس
ایمیل :  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
            این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

telegram-logo-13

 

گالری تصاویر

dolf (10)

dolf (10)

dolf (11)

dolf (11)

dolf (7)

dolf (7)

dolf (8)

dolf (8)

dolf (9)

dolf (9)

fastfood8

fastfood8